1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

درباره ما گروه طراحی قلمو

اینجا، گروه طراحی قلمو

قلم مو یا قلمو یکی از ابزارهای پرکاربرد نقاشی و به طور کلی تر کارهای هنری و تزئینی است که می توان آن را از جنبه های بسیاری مورد بررسی قرار داد. این تلفیق از طرز قرار گرفتن الیاف، کاربرد، اندازه، جنس و حتی نحوه استفاده، آن را به یکی از نمادهای هنر تبدیل کرده است.
گروه طراحی قلمو با هدف بکارگیری و یکپارچه سازی هنر در کاربردها و جنبه های مختلف و خدمت رسانی شایسته به تمامی افراد، در سال ۹۴ ایجاد گردید. خلاقیت، نوآوری و تعهد کاری در کنار کیفیت و ارایه بهترین ها، عناصر اصلی تشکیل دهنده و خطی مشی گروه طراحی قلمو هستند که گروه این خطی مشی را تا انتها سر لوحه کار خود قرار خواهد داد. امید است با خدمت رسانی شایسته، گروه طراحی قلمو به همراه همیشگی شما در آینده ای نه چندان دور تبدیل شود.
با تاکید بر خلاقیت و نوآوری در تمامی حوزه های فعالیت گروه طراحی قلمو، به دنبال انجام و ارایه خدماتی متفاوت و با کیفیت هستیم چرا که بهترین و بالاترین کیفیت، شایسته تمامی افراد است. در کنار این خلاقیت و نوآوری که وجه تمایز و برجسته کننده گروه طراحی قلمو است، تعهد کاری و جلب رضایت حداکثری افتخار این گروه خواهد بود.
هدف گروه طراحی قلمو تنها ارائه خدمات طراحی نیست بلکه ارائه مطالب، نوآوری ها، تازه ها و پیگیری زمینه های مرتبط با حوزه فعالیت از دیگر اهداف گروه طراحی قلمو است که می تواند به ارتقاء سطح کمی و کیفی دانش مخاطبان کمک شایانی کند. در حال حاضر گروه طراحی قلمو در زمینه طراحی پاورپوینت و اسلاید، طراحی انیمیشن تابلو روان و حکاکی و برش لیزری فعال است.
لازم به ذکر است در حوزه طراحی پاورپوینت و اسلاید حرفه ای، گروه طراحی قلمو به عنوان اولین گروه و سایت تخصصی طراحی پاورپوینت، اسلاید و پرزنتیشن به صورت حرفه ای (واقعی!) دارای بیش از چندین سال تجربه در طراحی انواع مختلف پاورپوینت و اسلاید است و اکنون این گروه با استفاده از دانش و تجربیات اندوخته و استفاده از افراد مجرب در تمامی حوزه های مرتبط، به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
در حوزه طراحی انیمیشن تابلو روان نیز گروه طراحی قلمو با بکارگیری تیمی مجرب با سابقه چندین ساله، انجام طراحی های برون مرزی و متخصص در زمینه های مختلف مرتبط با تابلو روان و سایر تابلوهای تبلیغاتی ، به ارائه خدمات می پردازد.
در بخش حکاکی و برش لیزری ، با بکارگیری از همان خلاقیت و نوآوری همیشگی و استفاده از تیم توانمند طراحی گرافیکی ، خدماتی متفاوت و با کیفیتی بالا و تضمینی در اکثر زمینه های ممکن ارائه می شود.

نوآوری