طراحی پاورپوینت حرفه ای و اسلاید (گروه طراحی قلمو)

در طراحی پاورپوینت حرفه ای نکات بسیاری می بایست در نظر گرفته شود تا به معنای واقعی یک پاورپوینت حرفه ای باشد که گروه طراحی قلمو با ارایه خدمات گسترده و متنوع و بکارگیری اصول طراحی پاورپوینت حرفه ای در انواع مختلف پاورپوینت گام بلندی در این زمینه برداشته است. طراحی پاورپوینت حرفه ای و ساخت اسلاید مستلزم به کارگیری تمامی قابلیت های نرم افزار قدرتمند پاورپوینت و یا نرم افزار مشابه مانند Keynote، پرزی و یا OpenOffice Impress بعلاوه ایده پردازی، خلاقیت و استفاده از طراحی های گرافیکی است که گروه طراحی قلمو در زمینه طراحی پاورپوینت حرفه ای و اسلاید تاکید ویژه ای بر ایده پردازی و خلاقیت دارد چرا که سایر موارد ابزارهایی قابل دسترس برای همگان هستند و وجه مهم تمایز را می توان در روح بخشیدن و بکارگیری صحیح و خلاقانه این ابزارها دانست.

هر چند پاورپوینت در ابتدا به عنوان ابزاری قدرتمند برای ارائه مطلب در مکان هایی مانند جلسه دفاع از پایان نامه، سمینارها، همایش ها، کنفرانس ها و .. شناخته شده است، اما امروزه به واسطه قدرت و انعطاف پذیری آن، دارای کاربردهای بسیار بیشتری مانند طراحی رزومه، تدریس، قصه گویی و … می باشد. در همین راستا گروه طراحی قلمو با در نظرگیری نیازها و در کنار آن قابلیت های بسیار پاورپوینت و سایر نرم افزارها و ابزارهای مرتبط، خدمات متنوع و گسترده ای را با تکیه بر اصول طراحی اصولی و حرفه ای ارایه کرده است.

جدول خدمات و تعرفه های طراحی پاورپوینت و ساخت اسلاید در سال ۹۵ به شرح زیر است:

*قیمت و مدت زمان اعلام شده به صورت تقریبی می باشند که بر حسب نوع طراحی و ملاک ها و معیارهای مورد نظر قابل تغییر هستند.

توضیحات:

در طراحی پاورپوینت و اسلایدها سه سطح طراحی به منظور ایجاد حق انتخاب برای تمامی افراد در نظر گرفته شده است که شما می توانید بر حسب نیاز سطح مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که بر حسب نوع طراحی مد نظر شما ممکن است سه سطح در دسترس نباشند که این امر با درنظر گیری کیفیت و سطح کارها در نظر گرفته شده است به نحوی که به طور مثال در طراحی پاورپوینت و اسلاید مالتی مدیا و چند رسانه ای، سطح پایه وجود ندارد چرا که ماهیت این نوع طراحی نیازمند ایده پردازی و طراحی گرافیکی مناسب است.

براساس نوع سطح، فاکتورهای زیر در طراحی لحاظ شده اند:

طراحی گرافیکی: هر چند در طراحی پاورپوینت حرفه ای و ساخت اسلاید تاکید بر استفاده بهینه و خلاقانه از امکانات نرم افزار پاورپوینت و سایر نرم افزارهای ساخت اسلاید است، اما به منظور ایجاد جذابیت بیشتر از طراحی گرافیکی نیز به نحو احسن استفاده می شود. در سطح حرفه ای، امکان انجام طراحی گرافیکی به صورت مجزا برای تک تک اسلاید ها وجود دارد به نحوی که هر اسلاید می تواند بدون در نظرگیری سایر اسلایدها و با حفظ هم خوانی با سایر اسلایدها، دارای طراحی منحصر به فردی باشد. در سایر سطوح، طراحی گرافیکی براساس عواملی مثل نوع طراحی، محتوا و معیارهای مد نظر شما برای طراحی، یکپارچه، هماهنگ و مناسب در گرفته می شوند. لازم به ذکر است در سطح پایه، از المان های پایه موجود در نرم افزارهای مذکور استفاده می شود.

خلاقیت و نوآوری

ایده پردازی: یکی از فاکتورهای متفاوت گروه طراحی قلمو، ایده پردازی طراحی پاورپوینت حرفه ای و ساخت اسلاید است. این مورد برای اولین بار در طراحی پاورپوینت و اسلاید انجام می شود. گروه طراحی قلمو با بکارگیری تیم مجرب در طراحی انواع مختلف پاورپوینت و اسلاید، با در نظرگیری جمیع شرایط مانند نوع طراحی،نوع محتوا، حجم محتوا، محدودیت های ارایه و طراحی، محدودیت های زمانی ارایه، اصول خلاقیت و یک ارایه خوب، بهترین روش طراحی و بهترین محتوا را برای سفارش مورد نظر بررسی کرده و ضمن ارایه پیشنهاد به منظور انجام یک طراحی منحصر به فرد، به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم و انتخاب را در طراحی و ارایه خود داشته باشید.

منو: به منظور نشان دادن مناسب روند ارایه، در تمامی پاورپوینت ها منوها به صورت اختصاصی و براساس نوع ارایه و محتوا طراحی می شوند.

قالب: قالب هر پاورپوینت ارتباط مستقیمی با زیبایی و تاثیرگذاری آن دارد. با توجه به اینکه گروه طراحی قلمو خود از طراحان اختصاصی قالب های جدید و منحصر به فرد است، در طراحی های نیمه حرفه ای و حرفه ای نیز از قالب های اختصاصی استفاده می کند که به صورت ویژه و برای اولین بار در گروه طراحی قلمو طراحی و ارایه شده اند. در سطح حرفه ای، امکان استفاده از چندین قالب در پاورپوینت وجود دارد که باعث می شود پاورپوینت دارای جذابیت و تنوع ویژه ای باشد. همچنین در صورت تمایل می توانید از قالب های معرفی شده در قسمت دانلود تم پاورپوینت استفاده کنید.

افکت ها و انیمیشن ها: در طراحی پاورپوینت ها از افکت ها و انیمیشن های متناسب با سطح طراحی و محتوا استفاده می شود. در سطح پایه افکت ها و انیمیشن ها به صورت ثابت برای تمامی اسلاید ها می باشد. در سطح نیمه حرفه ای و حرفه ای، از افکت ها و انیمیشن ها به صورت حرفه ای تر در انتقال بین اسلایدها و نمایش محتوای درون اسلایدها با زمان بندی مناسب استفاده می شود. در سطح حرفه ای با حداکثر استفاده از افکت ها و انیمیشن ها به طور مناسب و ایده آل ، امکان طراحی اسلایدهای تو در تو با افکت های حرفه ای و متنوع فراهم است.

متفاوت بودن

امکانات ویژه: در صورتی که سطح انتخابی شما حرفه ای است و یا مواردی خاص مد نظر شما باشد، با امکانات ویژه می توانید یک گام نیز فراتر روید و غیر ممکن ها را ممکن سازید. امکانات ویژه که بر حسب نوع طراحی تعیین می شوند، شامل قابلیت هایی است که ممکن است برای استفاده از آنها به برنامه نویسی در محیط پاورپوینت نیاز باشد. این امکانات به ندرت در سایر پاورپوینت ها استفاده شده و می تواند سطح ارایه شما را از سایرین کاملا متمایز کند.

روند انجام سفارشات به چه صورت است؟

در ابتدا از قسمت ثبت سفارش ، نسبت به ثبت اولیه سفارش خود اقدام کنید. تمامی موارد ضروری از جمله امکان پیوست فایل در فرم ثبت سفارش پیش بینی شده است. پس از دریافت سفارش شما و بررسی اولیه آن ، از طریق ایمیل یا شماره تماس اعلام شده جهت هماهنگی با شما تماس گرفته خواهد شد و با نهایی سازی قیمت، زمان دقیق تحویل و در صورت نیاز فرمت کلی طراحی ، با اخذ پیش پرداخت سفارش شما نهایی خواهد شد. تمامی این روند در کمتر از چند ساعت انجام خواهد شد.

به مشاوره نیاز دارید؟

در صورتی که برای نوع طراحی و سایر موارد مرتبط با طراحی پاورپوینت حرفه ای و ساخت اسلاید به مشاوره نیاز دارید ،از طریق کامنت و یا ایمیل و تلگرام موجود در قسمت تماس با ما سوال خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

 نکات قابل توجه:

  • پرداخت هزینه به صورت اخذ مبلغ پیش پرداخت و واریز مابقی مبلغ قبل از تحویل نهایی سفارش و در صورت درخواست بعد از مشاهده پیش نمایش نهایی کار انجام خواهد شد.
  • ارایه خدمات دیگر مانند ترجمه، تایپ، تولید محتوا و یا اصلاحات عمده پس از تحویل طراحی، دارای هزینه مجزا خواهند بود.
  • طراحی های سطح نیمه حرفه ای و حرفه ای با قابلیت و افکت های اختصاصی و ویژه در فرمت نمایشی و قابل ویرایش توسط گروه طراحی قلمو ارایه خواهند شد. در این نوع پاورپوینت و اسلایدها اعمال تغییرات مد نظر تا ۳ بار به صورت رایگان انجام خواهد شد. این تغییرات شامل باز طراحی بیش از یک چهارم اسلایدها نخواهد بود.
  • سفارش های فوری شامل ۴۰% افزایش هزینه خواهند بود.
  • تعرفه ها و زمان اعلام شده انعطاف پذیر بوده و با درنظر گیری عواملی مانند حجم کار، تعداد اسلایدها، مدت زمان تحویل، موارد درخواستی، سطح طراحی و … قابل تغییر می باشند. برای آگاهی از هزینه سفارش خود کافیست فرم ثبت سفارش را تکمیل و ارسال کنید.
  • امکان طراحی براساس قالب آماده مد نظر شما نیز وجود دارد که هزینه طراحی براساس قالب آماده در صورتی که تغییرات زیادی مد نظر نباشد ، شامل تخفیف خواهد بود.
  • تمامی سفارشات شامل تضمین کیفیت و تحویل به موقع هستند.
  • اصلاحات جزئی به صورت رایگان و اصلاحات عمده پس از اخذ مبلغ انجام خواهند شد.

برای آشنایی بیشتر با هر یک از خدمات طراحی پاورپوینت حرفه ای و ساخت اسلاید گروه طراحی قلمو به قسمت های مربوطه مراجعه کنید.

[tx_button style=”default” text=”ثبت سفارش طراحی پاورپوینت حرفه ای و اسلاید” url=”http://ghalamo.com/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C/” color=”#dd3333″ textcolor=”#ffffff”]

ویژگی ها

ارایه خدمات متنوع و گسترده مطابق با نیاز شما برای اولین بار

ایده پردازی و ارایه طرح پیشنهادی در طراحی پاورپوینت و اسلایدها با استفاده از تیم ایده پرداز برای اولین بار

مشاوره حرفه ای در زمینه طراحی پاورپوینت و اسلایدها با در نظرگیری اصول و معیارهای طرحی و ارائه مطلب حرفه ای برای اولین بار

استفاده از عنصر خلاقیت در تمامی مراحل طراحی پاورپوینت و اسلایدها جهت خلق طرح هایی متفاوت و منحصر به فرد برای اولین بار

بهره گیری از تیم طراحی مجرب و حرفه ای

انعطاف پذیری تعرفه ها با در نظرگیری نیاز شما

پشتیبانی قوی و مداوم در جهت کسب حداکثر رضایت 

هنر و زیبایی