طراحی پاورپوینت آموزشی

طراحی پاورپوینت آموزشی (ویژه اساتید و مدرسان)

طراحی پاورپوینت آموزشی به واسطه افزایش کاربرد روز افزون پاورپوینت به عنوان یک ابزار حرفه ای ارایه مطلب یکی از خدمات طراحی پاورپوینت حرفه ای گروه طراحی قلمو ویژه اساتید و مدرسان گرامی است. در طراحی پاورپوینت آموزشی که هدف آن ارایه و آموزش حجم عظیمی از مطالب درسی و آموزشی است، کلیه نکات ضروری به منظور ایجاد یک پاورپوینت آموزشی موثر و کاربردی لحاظ شده است.

اصل اول یک پاورپوینت آموزشی خوب: تاثیرگذاری

اولین و شاید مهم ترین نکته در طراحی پاورپوینت آموزشی ایجاد چارچوبی موثر، جذاب و تاثیرگذار است به نحوی که مطالب ارایه شده به دلیل حجم زیاد و یا یکنواختی در ارایه، باعث خستگی حاضرین نشود. برای دستیابی به این هدف، گروه طراحی قلمو با بررسی محتوا ، ضمن ایده پردازی مناسب بهترین چارچوب را برای طراحی پاورپوینت و اسلاید انتخاب می کند. این چارچوب به نحوی انتخاب می شود که تمامی معیارهای مورد نظر اساتید، مدرسان و معلمان را در نظر بگیرد با تکیه بر اصل تاثیرگذاری، نیازهای مخاطبان را نیز تامین کند.

آموزش

سطح طراحی مطابق نیازها و انتخاب شما

در طراحی پاورپوینت آموزشی سه سطح طراحی در نظر گرفته شده است تا اساتید و مدرسان گرامی مطابق با نیازها و خواسته های خود بتوانند بهترین انتخاب را انجام دهند.

سطح، کیفیت و بهره وری آموزش خود را بالا برید

یک پاورپوینت آموزشی ایده آل که با در نظرگیری اصول طراحی پاورپوینت حرفه ای طراحی شده است می تواند به طور قابل توجه ای سطح و کیفیت آموزش شما را بالا برد به نحوی که ضمن ساده سازی امر آموزش، با تاثیرگذاری موثر بر یادگیرندگان حداکثر بهره وری را از زمان صرف شده برای آموزش ایجاد می کند.

آموزش ، اساتید و مدرسان