طراحی پاورپوینت چند رسانه ای و مالتی مدیا

طراحی پاورپوینت چند رسانه ای و مالتی مدیا

در طراحی پاورپوینت چند رسانه ای و مالتی مدیا تاکید بر استفاده از عکس، فیلم و صوت است و در این نوع پاورپوینت ها معمولا انتقال مطلب از طریق ابزارهای چند رسانه ای و مدیا می باشد. با توجه به تاثیرگذاری بیشتر عکس و فیلم نسبت به متن، از قابلیت های پاورپوینت های چند رسانه ای و مالتی مدیا می توان در تمامی انواع پاورپوینت ها مانند پاورپوینت های پایان نامه، سمینار، ارائه درسی، آموزشی، تجاری و … به خوبی استفاده کرد.

بکارگیری رسانه های مختلف در قالب پاورپوینت

طراحی پاورپوینت چند رسانه ای و مالتی مدیا با بکارگیری رسانه های مختلف مانند گرافیک، عکس، فیلم، انیمیشن، ویدئو، صدا، متن و … انجام می پذیرد که به انتقال هر چه بهتر و موثرتر پیام مطلب کمک بسیاری می کند. پاورپوینت چند رسانه ای در مقابل پاورپوینت های مبتنی بر متن به وضوح جذابیت و تاثیرگذاری بسیار بیشتری دارد. تلفیق این رسانه ها با قابلیت های گسترده پاورپوینت، مجموعه ای قدرتمند برای ارائه مطلب و انتقال پیام را ایجاد می کند.

چندرسانه ای و مالتی مدیا

ابزارهای مالتی مدیا با اهمیت روز افزون

امروزه نمی توان نقش و اهمیت روز افزون ابزارهای روز افزون مالتی مدیا را نادیده گرفت. این نقش و اهمیت در ارائه مطلب و پرزنتیشن نیز جایگاه ویژه خود را دارا هستند به نحوی که می توان اسلایدهای مبتنی بر متن را متعلق به گذشته دانست !
جدا از اینکه چه نوع پاورپوینت و اسلایدی مد نظر شماست ، می توان با ایده پردازی مناسب به خوبی از ابزارهای مالتی مدیا و چند رسانه ای به طور کاملا موثر و تاثیرگذار استفاده کرد. این تلفیق متن و ابزارهای مالتی مدیا و چندرسانه ای ، می تواند در انتقال مطلب و در ادامه آن رسیدن به هدف مد نظر بسیار مهم و حائز اهمیت باشد.

نریشن و تدوین حرفه ای فیلم ها

یکی از عناصری که در پاورپوینت ها و اسلایدهای مالتی مدیا معمولا مد نظر است ، نریشن و صداگذاری است که در این زمینه نیز گروه طراحی قلمو در صورت نیاز امکان بکارگیری از نریشن های حرفه ای صدای خانم و آقا و در نهایت صداگذاری اسلایدها را داراست. همچنین با بکارگیری نرم افزارهای حرفه ای و تیم مجرب در زمینه تدوین فیلم ، امکان تدوین فیلم و ویدئوهای مورد استفاده در طراحی پاورپوینت چند رسانه ای و مالتی مدیا نیز فراهم است.

بکارگیری حرفه ای عکس ، افکت و انیمیشن ها

در کنار نریشن و فیلم ، استفاده حرفه ای از عکس ها با استفاده از طراحی گرافیکی و ایده های مختلف و همچنین در کنار بکارگیری حرفه ای از افکت و انیمیشن های موجود ، می تواند یک طراحی مالتی مدیا و چند رسانه ای منحصر به فرد و متفاوت را ایجاد کند. ایده پردازی همه این موارد براساس معیار و ملاک های مورد نظر ، محتوا و کاربرد پاورپوینت و اسلاید انجام می شود که در نظرگیری این چارچوب جامع ، تضمین کننده یک طراحی تمام حرفه ای و کاملا منطبق با نیازهای شما در جهت رسیدن به هدف مورد نظر خواهد بود.

 برای اطلاع از تعرفه های طراحی به قسمت طراحی پاورپوینت حرفه ای مراجعه کنید.

ثبت سفارش طراحی پاورپوینت حرفه ای

دنیای چندرسانه ای و مالتی مدیا

از هرگونه دیدگاه شما استقبال می کنیم

2 دیدگاه ها برای "طراحی پاورپوینت چند رسانه ای و مالتی مدیا"

اطلاع رسانی
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین ها | قدیمی ترین ها | نظرات برتر
کمالو

سلام خسته نباشید سایت شمارا از سایت پاور جی اف ایکس به این سایت هدایت شدم من یک پاورپوینت آموزشی آماده دارم ولی نمی توانم به صورت نیمه حرفه ای درست کنم نمونه طراحی پاورپوینت ارائه درسی هایتان خیلی جالب است چقدرمی گیرید اسلایدحرفه ای درست کنید

wpDiscuz