تجربیات جلسه دفاع خود را به اشتراک بگذارید

یکی از مشکلاتی که اکثر دانشجویان پیش از جلسه دفاع خود با آن روبرو هستند عدم حضور در جلسات دفاع و در نتیجه آن عدم آشنایی با جزئیات ضروری در نحوه دفاع از پروپوزال ، پایان نامه و تز خود است. هر چند با توجه به رسالت گروه طراحی قلمو در زمینه ارائه مطلب و پرزنتیشن ، مطالب بسیاری در این زمینه نگارش شده و خواهد شد ، اما بهره گیری و به اشتراک گذاری تجربیات جلسه دفاع افراد مختلف راهی میانبر جهت آشنایی هر چه بیشتر و بهتر با نکات این موضوع پر اهمیت است.
با توجه به این ضرورت مطلب حاضر جهت ایجاد مکانی مناسب برای جمع آوری این نکات ایجاد شده است که شما می توانید تجربیات مختلف جلسه دفاع خود به خصوص در زمینه پاورپوینت و مهارت ارائه مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید. لطفا در ارسال تجربیات خود ار طریق قسمت نظرات این مطلب ، نام رشته و دانشگاه را ذکر بفرمایید.
تجربیات جلسه دفاع خود را به اشتراک بگذارید آخرین ویرایش: مارس 21st, 2016 by قلمو

مطالب پیشنهادی:

از هرگونه دیدگاه شما استقبال می کنیم

3 دیدگاه ها برای "تجربیات جلسه دفاع خود را به اشتراک بگذارید"

اطلاع رسانی
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین ها | قدیمی ترین ها | نظرات برتر
ریاحی
چراغ اول رو من روشن می کنم ، به امید اینکه اطلاعات خوبی برای سایرین باشه :دی تویه یه جلسه دفاع از دانشگاه تهران رشته مدیریت شرکت کرده بودم. پاورپوینتی که ساخته شده بود خیلی خیلی ساده بود، تسلط کافی هم رویه مطلب نداشتن. هر چند اساتید داور در نهایت از پاورپوینت ایرادی نگرفتن ولی به نظرم اگه تویه همون جلسه یه پاورپوینت بهتر ارائه شده بود می تونست رویه نظر نهایی اساتید تاثیر خیلی زیادی بذاره. یادمه بین ارائه مطلب بعضی جاها جداول و نوشته ها خوانا نبود که عملا چندین تا اسلاید مهم از بخش نتایج بلااستفاده شده… ادامه »
Elahe

من به همه پیشنهاد می کنم حتما تویه جلسات دفاع حاضر بشن چون دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه. حداقل اگه شده تویه یه جلسه دفاع از دانشگاه خودتون شرکت کنید تا به جو آشنا بشید. بعضی از اساتید اینقدر حساس هستن و به کوچکترین چیزها گیر میدن که بعضی وقت ها بهتره سرشون رو با یه پاورپوینت خوب گرم کنید. جواب میده :)) من خودم برای جلسم دفاعم خیلی مسلط بودم ولی به جزئیات مثل پاورپوینت و اینا خیلی توجه نکردم. به عقب برگردم حتما بیشتر بهش توجه می کنم. حیف بود.
آرزوی موفقیت برای همه.

wpDiscuz