اینجا، گروه طراحی قلمو

بی انتها همچون خلاقیت

قلم مو یا قلمو یکی از ابزارهای پرکاربرد نقاشی و به طور کلی تر کارهای هنری و تزئینی است که می توان آن را از جنبه های بسیاری مورد بررسی قرار داد. این تلفیق از طرز قرار گرفتن الیاف، کاربرد، اندازه، جنس و حتی نحوه استفاده، آن را به یکی از نمادهای هنر تبدیل کرده است.

گروه طراحی قلمو با هدف بکارگیری و یکپارچه سازی هنر در کاربردها و جنبه های مختلف با درنظرگیری نیازهای به روز کاربران، پس از کسب چندین سال تجربه مفید در حوزه های مورد نظر در سال 94 تاسیس گردید. خلاقیت، نوآوری و تعهد کاری در کنار کیفیت و ارایه بهترین ها، عناصر اصلی تشکیل دهنده و خطی مشی گروه طراحی قلمو هستند که گروه این خطی مشی را تا انتها سر لوحه کار خود قرار خواهد داد. امید است با خدمت رسانی شایسته، گروه طراحی قلمو به همراه همیشگی شما دور تبدیل شود.

با تاکید بر خلاقیت و نوآوری در تمامی حوزه های فعالیت گروه طراحی قلمو، به دنبال انجام و ارایه خدماتی متفاوت و با کیفیت هستیم چرا که بهترین و بالاترین کیفیت، شایسته تمامی افراد است. در کنار این خلاقیت و نوآوری که وجه تمایز و برجسته کننده گروه طراحی قلمو است، تعهد کاری و جلب رضایت حداکثری افتخار این گروه خواهد بود.

هدف گروه طراحی قلمو تنها ارائه خدمات طراحی نیست بلکه ارائه مطالب، نوآوری ها، تازه ها و پیگیری زمینه های مرتبط با حوزه فعالیت از دیگر اهداف گروه طراحی قلمو است که می تواند به ارتقاء سطح کیفی دانش مخاطبان کمک شایانی کند. در حال حاضر گروه طراحی قلمو در زمینه طراحی پاورپوینت، اسلاید و پرزنتیشن به عنوان اولین تیم تخصصی طراحی حرفه ای پرزنتیشن در ایران، طراحی انیمیشن تابلو روان، حکاکی و برش لیزری و طراحی سایر امور گرافیکی فعال است.