پرداخت آنلاین

راهنمای پرداخت آنلاین

سیستم پرداخت آنلاین سایت قلمو با استفاده از آرین پال، سریع، مطمئن و ایمن است که می توانید با استفاده از کلیه کارت های بانکی اقدام به پرداخت آنلاین کنید.
برای پرداخت مبلغ مورد نظر به قسمت درگاه پرداخت مراجعه کنید و اطلاعات فرم پرداخت را با دقت وارد کنید. با توجه به اینکه رسید پرداخت به ایمیل و شماره تماس شما نیز ارسال خواهد شد، لطفا نهایت دقت را در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل و شماره تماس داشته باشید. مطابق تصویر زیر پس از تکمیل فرم بر روی اتصال به درگاه و پرداخت کلیک کنید.

راهنمای پرداخت 1

در صفحه بعد مطابق تصویر زیر اطلاعات سایت پذیرنده و اطلاعات پرداخت کننده در سمت راست نمایش داده می شود که می توانید صحت آنها را بررسی بفرمایید. پس از انتخاب درگاه پرداخت مورد نظر گزینه اتصال به درگاه پرداخت بانک را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که شما با هر کارت بانکی از طریق هر درگاه انتخابی می توانید پرداخت خود را انجام دهید و نوع درگاه انتخابی محدود کننده نوع کارت بانکی شما نیست.
با توجه به اختلالاتی که بعضا در درگاه پرداخت شرکت کارت اعتباری ایران کیش مشاهده شده است ، لطفا در صورت امکان این درگاه را در اولویت قرار ندهید.
راهنمای پرداخت 2پس از انتخاب درگاه مورد نظر، به صورت کاملا ایمن به صفحه پرداخت بانک هدایت می شوید. سپس کافیست اطلاعات را تکمیل و پرداخت را کلیک کنید.
پس از نمایش پیغام پرداخت با موفقیت انجام شد، ضمن نمایش شماره رسید پرداخت به صفحه پرداخت سایت قلمو هدایت خواهید شد و شماره رسید پرداخت به همراه مبلغ پرداختی نمایش داده می شود. همچنین رسید پرداخت به آدرس ایمیل و شماره موبایل شما نیز ارسال می شود. لطفا شماره رسید پرداخت را جهت پیگیری های بعدی یادداشت و نزد خود نگه دارید.