طراحی انیمیشن تابلو روان

طراحی انیمیشن تابلو روان یکی دیگر از خدماتی است که بواسطه رابطه آن با هنر و خلاقیت توسط گروه طراحی قلمو ارایه می شود. در طراحی تابلو روان نیز به مانند سایر خدمات گروه طراحی قلمو، عناصر خلاقیت و نوآوری به منظور ارائه طرح هایی متفاوت و به روز در اولویت هستند. در ادامه توضیحات کاملی پیرامون معیارهای طراحی انیمیشن تابلو روان که در قسمت ثبت سفارش طراحی انیمیشن تابلو روان ذکر شده اند ، آورده شده است. برای راهنمایی بیشتر و پاسخگویی به سوالات تخصصی شما در زمینه تابلو روان اعم از طراحی و حتی مباحث پیرامون تعمیرات تخصصی، می توانید از راه های تماس موجود در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

جدول خدمات و تعرفه های طراحی انیمیشن تابلو روان به شرح زیر است:

انواع طراحی ها عبارتند از :

تک رنگ معمولی:

در طراحی تک رنگ معمولی، طراحی با افکت های محدود و بدون پس زمینه انجام می شود.

تک رنگ طیف دار متداول:

در این نوع طراحی از افکت های ساده نرم افزار سوئیش مکس و پس زمینه های متحرک استفاده می شود. در طراحی تک رنگ طیف دار متداول نسبت به طراحی تک رنگ طیف دار ویژه از افکت ها و پس زمینه های محدودتری استفاده می شود.

تک رنگ طیف دار ویژه:

یکی از تفاوت های طراحی تک رنگ طیف دار ویژه علاوه بر استفاده از نرم افزار های معمول مانند سوئیش مکس، بکارگیری برنامه های متعدد و مختلف طراحی سه بعدی و انیمیشن سازی مانند افترافکت و تری دی مکس و … می باشد. طراحی تک رنگ طیف دار ویژه نسبت به طراحی تک رنگ طیف دار متداول به زمان بیشتری نیاز دارد و و در طراحی آن از پس زمینه های به روز و جذاب استفاده می شود.

تک رنگ طیف دار اختصاصی:

در این سطح طراحی که بالاترین سطح طراحی در بخش تک رنگ است، براساس محتوا، نوع شغل و متن درخواستی، به صورت اختصاصی ایده پردازی و طراحی انجام می شود.

فول کالر معمولی:

معیارهای طراحی فول کالر معمولی به مانند طراحی طیف دار متداول در تابلوهای تک رنگ است.

فول کالر سه بعدی تلویزیونی:

طراحی فول کالر سه بعدی تلویزیونی یکی از بهترین سطوح طراحی انیمیشن تابلو روان است که در آن ضمن ایده پردازی، از بهترین و به روز ترین افکت ها و پس زمینه ها در طراحی استفاده می شود.

فول کالر سه بعدی تلویزیونی اختصاصی:

در این سطح طراحی علاوه بر تمامی موارد گفته شد در سطح قبل، ایده پردازی و سناریویی اختصاصی در طراحی انجام می شود که باعث می شود نتیجه کار، یک طراحی کم نظیر و کاملا اختصاصی باشد.

لطفا برای ثبت سفارش، از قسمت ثبت سفارش طراحی انیمیشن تابلو روان استفاده بفرمایید.