طراحی پاورپوینت حرفه ای، پرزی و پرزنتیشن

معنای واقعی یک ارائه‌ی حرفه ای

در طراحی پاورپوینت حرفه ای نکات بسیاری می بایست در نظر گرفته شود تا به معنای واقعی یک پاورپوینت، پرزی و یا به طور کلی پرزنتیشن و ارائه مطلب حرفه ای باشد که گروه طراحی قلمو به عنوان اولین تیم تخصصی طراحی پرزنتیشن در ایران با ارایه خدمات گسترده و متنوع و بکارگیری اصول طراحی پرزنتیشن با بهترین نرم افزارهای فعال در این زمینه گام بلندی برداشته است.

طراحی پاورپوینت حرفه ای و ساخت اسلاید مستلزم آشنایی و به کارگیری تمامی قابلیت های نرم افزار قدرتمند پاورپوینت و یا نرم افزارهای مشابه طراحی پرزنتیشن مانند Keynote، پرزی، OpenOffice Impress، آئورورا و … در کنار دانش و بکارگیری صحیح اصول طراحی حرفه ای پرزنتیشن است که با تلفیقی از ایده پردازی، خلاقیت و طراحی های گرافیکی، تضمین کننده ی یک طراحی بی نقص برای ارائه مطلب و پرزنتیشنی حرفه ای است. 

کدام نوع پرزنتیشن؟

دفاع از تز؟ پایان نامه؟ ارائه درسی؟ یا سمینار و همایش؟ تجاری و … ؟ فرقی نمی کند، هر کدام مد نظر شما باشد ما برای طراحی آن کاملا آماده ایم. هر نوع پرزنتیشن اصول طراحی مختص خودش را دارد؛ البته اگر یک طراحی و پرزنتیشن حرفه ای مد نظرتان باشد ! محتوای ارائه مطلب و مخاطبان شما از مهم ترین معیارهای طراحی است.

کدام نرم افزار یا سرویس طراحی پرزنتیشن؟

کدام نرم افزار یا سرویس طراحی پرزنتیشن برای ارائه شما مناسب تر است؟ پاسخ به این سوال نیازمند تجربه و آشنایی کامل با نرم افزارها و سرویس های مختلف است. با درنظرگیری نیازها و معیارهای تاثیرگذار در طراحی، به صورت حرفه ای به شما مشاوره می دهیم تا بهترین مسیر را انتخاب کنید تا بتوانید در مسیر درست گام بردارید. یک انتخاب اشتباه زمان و سرمایه شما را به هدر خواهد داد.

خلاقیت و ایده پردازی

خلاقیت، روح پرزنتیشن و ارائه مطلب شماست. ایده پردازی هر طراحی بر مبنای خلاقیت، مهم ترین قسمت آن است زیرا ارتباط مستقیمی با هدف و نتیجه‌ی نهایی دارد. برآورده نشدن اهداف مد نظر ارائه مطلب به مانند نرسیدن به مقصد است ! بنابراین طراحی پرزنتیشن چیزی فراتر از بکارگیری ابزارهاست.  

گواهی برای ادعاها

با تجربه انجام بیش از صدها پروژه موفق داخلی و خارجی
مشاهده نمونه کارها

به مشاوره نیاز دارید؟

ارایه مشاوره حرفه ای در زمینه های مرتبط با پرزنتیشن
تماس با ما

از کجا شروع کنیم؟

آغاز یک مسیر جدید و لذت بخش
ثبت سفارش