ساخت اسلاید با پرزی (Prezi)

نرم افزار پرزی (prezi) یکی از بهترین جایگزین های نرم افزار قدرتمند پاورپوینت برای ساخت اسلاید است.  در ساخت اسلاید با پرزی (Prezi) شما تنها با یک صفحه رو به رو هستید، یک صفحه بینهایت ! صفحه ای که شاید بتوان آن را به تخته سفید یا سیاه کلاس تشبیه کرد با این تفاوت که شما می توانید تا 100 برابر بر روی یک نقطه زوم کنید ! این تفاوت، ساخت اسلاید با پرزی (prezi) را بسیار هیجان انگیز تر می کند !

نرم افزار پاورپوینت هر آنقدر که محبوب و قدرتمند باشد باز هم دارای رقبایی است که با برطرف کردن نقاط عیب احتمالی آن به دنبال بدست آوردن جایگاهی در بین سایر نرم افزارهای ارائه مطلب و ساخت اسلاید هستند. از جمله این نرم افزارها ، نرم افزار پرزی (prezi) است که در حال حاضر نیز محبوبیت خاصی دارد. این محبوبیت به دلیل شیوه متفاوت ساخت اسلاید با پرزی است به نحوی که برای ارائه مطلب و ساخت اسلاید با پرزی شما با یک صفحه بینهایت رو به رو هستید که می توانید به خوبی مسیر ارائه مطلب خود را بر روی آن به معنای واقعی طراحی کنید. نحوه نمایش آن در حین ارائه نیز مبتنی بر قابلیت زوم و انتقال در بین اجزاء صفحه است. این بدان معناست که در ارائه مطلب با پرزی بر خلاف پاورپوینت ، انتقال از یک اسلاید به اسلاید دیگر وجود ندارد.

قالب پرزی
ایده پردازی و خلاقیت ؛ اصل ضروری طراحی اسلاید با پرزی

هر چند برای پرزی نیز قالب هایی آماده وجود دارد اما به دلیل سبک خاص ارائه آن ، نحوه ایده پردازی و طراحی روند ارائه مطلب در مقایسه با پاورپوینت اهمیتی چند برابر دارد و نقش خلاقیت برای ساخت اسلایدی متفاوت و جذاب بیش از پیش پر رنگ است. این ایده پردازی و طراحی روند ارائه مطلب رابطه مستقیمی با نوع ارائه ، حجم مطالب ، هدف و سطح مورد نظر دارد. نمونه هایی از اسلایدهای ساخته شده با پرزی را می توانید در کانال آپارات گروه طراحی قلمو و همچنین قسمت نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای مشاهده کنید.

محیط نرم افزار پرزی

با پرزی متفاوت باشید !

در صورتی که به دنبال ارائه مطلبی کاملا متفاوت هستید ، بدون شک ساخت اسلاید با پرزی یکی از انتخاب های ایده آل شماست. امروزه اکثر ارائه مطالب با نرم افزار پاورپوینت انجام می شود که در این ارائه ها نیز متاسفانه اغلب خلاقیتی به کار نمی رود. استفاده از پرزی برای ساخت اسلاید به خودی خود تفاوتی بزرگ در ارائه مطلب شما ایجاد می کند چرا که سبک ارائه مطلب با پرزی کاملا متفاوت است. یکی از نکات مثبت پرزی ، ارائه خروجی از نسخه دسکتاپ آن به صورت فایل EXE است و این بدان معناست که شما برای اجرای آن با هیچ محدودیتی رو به رو نیستید. در مقابل باید به این نکته اشاره کرد پرزی به صورت مستقیم از تایپ فارسی پشتیبانی نمی کند و برای استفاده از متون فارسی باید از راه های دیگری مانند نوشتن متون به صورت عکس استفاده کنید. همچنین معمولا حجم فایل های نهایی ساخته شده با پرزی بالاست.

نمونه اسلاید پرزی

انتخاب با شماست

با توجه به تنوع و گستردگی خدمات گروه طراحی قلمو و همچنین تضمین کیفیت و تحویل به موقع سفارشات ، تصمیم نهایی با شما خواهد بود که از کدام خدمات استفاده کنید. در صورتی که تصمیم گیری نهایی برای شما مشکل است می توانید سوال خودتان را از طریق یکی از راه های ارتباطی موجود در قسمت تماس با ما مطرح کنید تا با مشاوره کافی بتوانید بهترین تصمیم و انتخاب را متناسب با نیازهای خود داشته باشید.

اسلاید پرزی ، خلاقیت و نوآوری

گواهی برای ادعاها

با تجربه انجام بیش از صدها پروژه موفق داخلی و خارجی
مشاهده نمونه کارها

به مشاوره نیاز دارید؟

ارایه مشاوره حرفه ای در زمینه های مرتبط با پرزنتیشن
تماس با ما

از کجا شروع کنیم؟

آغاز یک مسیر جدید و لذت بخش
ثبت سفارش