طراحی اسلاید با Keynote

طراحی اسلاید با Keynote

نرم افزار یا اپلیکیشن Keynote، نرم افزار فوق العاده و قدرتمند شرکت اپل برای طراحی اسلاید است که بر روی سیستم عامل این شرکت قابل اجرا است. هر چند نرم افزار پاورپوینت مایکروسافت از مجموعه آفیس به نحوی رایج و مرسوم شده است که عبارت پاورپوینت به جای ارائه مطلب به کار می رود، اما نمی توان قدرت و قابلیت های نرم افزار Keynote را نیز نادیده گرفت. یکی از قابلیت هایی که در آیپد و یا آیفون و به طور کلی محصولات اپل می توانید از آن استفاده کنید نرم افزار Keynote و ارائه مطلب متفاوت به کمک ویژگی های منحصر به فرد آن است. طراحی اسلاید با Keynote نیز از جمله خدمات متفاوت گروه طراحی قلمو است که برای اولین بار ارایه شده است.

متفاوت و حرفه ای تر !

نرم افزار یا اپلیکیشن Keynote که یکی از نرم افزارهای مجموعه iWork اپل است، به مانند سایر نرم افزارهای این مجموعه دارای قابلیت ها و امکانات بسیاری در حوزه طراحی اسلاید و ارائه مطلب است. در صورتی که به یکی از محصولات اپل دسترسی کافی دارید، می توانید ارائه مطلب خود را با Keynote متفاوت و حرفه ای تر انجام دهید و با استفاده از امکانات این نرم افزار از جمله قالب های متعدد و جذاب، افکت های منحصر به فرد، خروجی های مختلف، ابزارهای مالتی مدیا، امکان اشتراک گذاری سریع و … ارائه ای جذاب و موفق داشته باشید.

گروه حرفه ای

نحوه ارائه مطلب با آیپد

احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده است که بعد از طراحی اسلاید با Keynote چگونه می توان آن را ارائه کرد؟ پاسخ آن هر چند راه های زیادی دارد و در مطلب 10 روش برای ارائه مطلب با آیپد به آنها اشاره کردیم، اما در صورتی که محدودیت های موجود را در نظر بگیریم بهترین پاسخ تنها یک راه است و آن اتصال از طریق کابل با استفاده از آداپتور HDMI و یا VGA است که به طور کامل در مطلب اشاره شده، توضیح داده شده است. هر چند راه هایی از قبیل اجرا از طریق مرورگر نیز مطرح شده است، اما برای نمایش تمامی قابلیت های اسلاید طراحی شده، بهترین راه اتصال مستقیم از طریق کابل است.
در صورتی که با در نظرگیری جمیع شرایط ، تصمیم به طراحی ارائه مطلب خود با Keynote گرفته اید ، امکان طراحی آن توسط گروه طراحی قلمو به صورت حرفه ای وجود دارد. به این منظور می توانید از قسمت ثبت سفارش اقدام کنید تا پس از بررسی ، در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. همچنین می توانید هرگونه سوال خود را از یکی از راه های ارتباطی موجود در قسمت تماس با ما مطرح بفرمایید. برای آشنایی بیشتر با سایر خدمات طراحی پاورپوینت و اسلاید ، به قسمت طراحی پاورپوینت حرفه ای و اسلاید مراجعه کنید.

[tx_button style=”default” text=”ثبت سفارش طراحی پاورپوینت حرفه ای” url=”https://ghalamo.com/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C/” color=”#dd3333″ textcolor=”#ffffff”]

iPad Pro