طراحی پاورپوینت همایش و کنفرانس

 

ارائه در همایش و کنفرانس ها نیز معمولا توسط پاورپوینت انجام می پذیرد که به مانند سایر ارائه ها طراحی پاورپوینت همایش و کنفرانس نیز به نوبه خود دارای اهمیت فراوانی است. طراحی پاورپوینت همایش و کنفرانس معمولا براساس دستورالعمل مشخص شده هر همایش و کنفرانس انجام می شود. طراحی پاورپوینت همایش و کنفرانس برای ارائه مقاله به صورت سخنرانی و یا ارائه مقاله به صورت پوستر انجام می پذیرد.

نحوه ارائه مطلب در یک همایش و یا کنفرانس بسیار حائز اهمیت است که این موضوع ارتباط مستقیمی با ابزار ارایه شما و به طور معمول پاورپوینت طراحی شده دارد به نحوی که امروزه می توان یک پاورپوینت مناسب برای ارائه را جزء مهارت های ارایه مطلب دانست. همانطور که در بخش طراحی پاورپوینت آموزشی نیز اشاره شد، تاثیرگذاری را می توان مهم ترین عامل در یک ارائه مطلب ایده آل و به طبع آن ابزار ارائه مانند پاورپوینت دانست.

طراحی پاورپوینت همایش و کنفرانس در سه سطح

همانطور که در قسمت طراحی پاورپوینت حرفه ای نیز اشاره شده است، طراحی پاورپوینت همایش و کنفرانس در هر سه سطح انجام می شود و می توانید مطابق با نیاز خود، سطح مورد نظر را انتخاب کنید. هر چند پیشنهاد تیم طراحی قلمو حداقل سطح نیمه حرفه ای است تا ارائه ای بهتر و متفاوت تر داشته باشید.

همایش و کنفرانس

 حرفه ای، دقیق و تاثیرگذار

مهم ترین فاکتورهای طراحی پاورپوینت و ارائه مطلب در کنفرانس ها وهمایش ها را می توان رعایت چارچوب مشخص شده ، دقت در طراحی و تاثیرگذار بودن آن دانست که تمامی این موارد به خوبی در توسط تیم مجرب گروه طراحی قلمو در طراحی پاورپوینت و اسلایدها در نظر گرفته می شود.

طراحی به نحوی انجام خواهد شد که ضمن رعایت تمامی معیارها و ملاک های مشخص شده ، با درنظرگیری محتوا و مخاطبان ، ابزاری قدرتمند جهت یک ارائه تاثیرگذار در اختیار شما قرار گیرد به نحوی که حداکثر بازدهی را از پرزنتیشن خود داشته باشید.

گواهی برای ادعاها

با تجربه انجام بیش از صدها پروژه موفق داخلی و خارجی
مشاهده نمونه کارها

به مشاوره نیاز دارید؟

ارایه مشاوره حرفه ای در زمینه های مرتبط با پرزنتیشن
تماس با ما

از کجا شروع کنیم؟

آغاز یک مسیر جدید و لذت بخش
ثبت سفارش