طراحی پاورپوینت چند رسانه ای  مالتی مدیا

در طراحی پاورپوینت چند رسانه ای و مالتی مدیا تاکید بر استفاده از عکس، فیلم و صوت است و در این نوع پاورپوینت ها معمولا انتقال مطلب از طریق ابزارهای چند رسانه ای و مدیا می باشد. با توجه به تاثیرگذاری بیشتر عکس و فیلم نسبت به متن، از قابلیت های پاورپوینت های چند رسانه ای و مالتی مدیا می توان در تمامی انواع پاورپوینت ها مانند پاورپوینت های پایان نامه، سمینار، ارائه درسی، آموزشی، تجاری و … به خوبی استفاده کرد.

بکارگیری رسانه های مختلف در قالب پاورپوینت

طراحی پاورپوینت چند رسانه ای و مالتی مدیا با بکارگیری رسانه های مختلف مانند گرافیک، عکس، فیلم، انیمیشن، ویدئو، صدا، متن و … انجام می پذیرد که به انتقال هر چه بهتر و موثرتر پیام مطلب کمک بسیاری می کند. پاورپوینت چند رسانه ای در مقابل پاورپوینت های مبتنی بر متن به وضوح جذابیت و تاثیرگذاری بسیار بیشتری دارد. تلفیق این رسانه ها با قابلیت های گسترده پاورپوینت، مجموعه ای قدرتمند برای ارائه مطلب و انتقال پیام را ایجاد می کند.

چندرسانه ای و مالتی مدیا

ابزارهای مالتی مدیا با اهمیت روز افزون

امروزه نمی توان نقش و اهمیت روز افزون ابزارهای روز افزون مالتی مدیا را نادیده گرفت. این نقش و اهمیت در ارائه مطلب و پرزنتیشن نیز جایگاه ویژه خود را دارا هستند به نحوی که می توان اسلایدهای مبتنی بر متن را متعلق به گذشته دانست !

جدا از اینکه چه نوع پاورپوینت و اسلایدی مد نظر شماست ، می توان با ایده پردازی مناسب به خوبی از ابزارهای مالتی مدیا و چند رسانه ای به طور کاملا موثر و تاثیرگذار استفاده کرد. این تلفیق متن و ابزارهای مالتی مدیا و چندرسانه ای ، می تواند در انتقال مطلب و در ادامه آن رسیدن به هدف مد نظر بسیار مهم و حائز اهمیت باشد.

نریشن و تدوین حرفه ای فیلم ها

یکی از عناصری که در پاورپوینت ها و اسلایدهای مالتی مدیا معمولا مد نظر است ، نریشن و صداگذاری است که در این زمینه نیز گروه طراحی قلمو در صورت نیاز امکان بکارگیری از نریشن های حرفه ای صدای خانم و آقا و در نهایت صداگذاری اسلایدها را داراست. همچنین با بکارگیری نرم افزارهای حرفه ای و تیم مجرب در زمینه تدوین فیلم ، امکان تدوین فیلم و ویدئوهای مورد استفاده در طراحی پاورپوینت چند رسانه ای و مالتی مدیا نیز فراهم است.

بکارگیری حرفه ای عکس ، افکت و انیمیشن ها

در کنار نریشن و فیلم ، استفاده حرفه ای از عکس ها با استفاده از طراحی گرافیکی و ایده های مختلف و همچنین در کنار بکارگیری حرفه ای از افکت و انیمیشن های موجود ، می تواند یک طراحی مالتی مدیا و چند رسانه ای منحصر به فرد و متفاوت را ایجاد کند. ایده پردازی همه این موارد براساس معیار و ملاک های مورد نظر ، محتوا و کاربرد پاورپوینت و اسلاید انجام می شود که در نظرگیری این چارچوب جامع ، تضمین کننده یک طراحی تمام حرفه ای و کاملا منطبق با نیازهای شما در جهت رسیدن به هدف مورد نظر خواهد بود.

دنیای چندرسانه ای و مالتی مدیا

گواهی برای ادعاها

با تجربه انجام بیش از صدها پروژه موفق داخلی و خارجی
مشاهده نمونه کارها

به مشاوره نیاز دارید؟

ارایه مشاوره حرفه ای در زمینه های مرتبط با پرزنتیشن
تماس با ما

از کجا شروع کنیم؟

آغاز یک مسیر جدید و لذت بخش
ثبت سفارش