0

10 روش ارائه مطلب با آیپد

اینکه به هر دلیلی آیپد یا یکی از محصولات اپل را خریداری کرده اید مهم نیست، در هر صورت شما امکانات بسیاری را در دستان خود دارید که تنها می بایست با آنها آشنا شوید. یکی از این امکانات در دسترس، امکان ارائه مطلب با آیپد و یا هر یک از محصولات دیگر اپل است. دانشجویان و اساتید معمولا از نرم افزار پاورپوینت برای ارائه مطالب خود استفاده می کنند، اما چرا از قابلیت های نرم افزار Keynote به جای استفاده نکنیم؟ در این مطلب به ارایه 10 روش برای امکان ارائه مطلب با آیپد می پردازیم، هر چند که تمامی آنها براحتی در دسترس نیستند.
در عکس زیر 10 روش به طور جامع به همراه توضیحات جهت ارائه مطلب با آیپد آورده شده است. برای نمایش عکس در اندازه اصلی بر روی آن کلیک کنید.

ارائه مطلب با آیپد

نرم افزارهای معرفی شده به صورت رایگان تنها به صورت آزمایشی در دسترس هستند که ممکن است دارای محدودیت های زیادی باشند. با در نظرگیری محدودیت های موجود، بهترین راه در بین این 10 روش جهت ارائه مطلب با آیپد، استفاده از آداپتور VGA یا HDMI است. برای تهیه این داک که معمولا با قیمت تقریبی 30 دلار قابل تهیه است، می بایست به نوع آیپد خود توجه کنید که برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید. اکثر پروژکتورها حداقل دارای پورت VGA هستند و شما می توانید براحتی از آیپد خود برای ارائه مطلب استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه اتصال آیپد به پروژکتور می توانید از این لینک استفاده کنید. همچنین فیلم زیر نحوه ارائه مطلب با آیپد از طریق اتصال آن به پروژکتور را به خوبی نشان می دهد. در صورتی که به دنبال ارائه ای متفاوت و به روز با استفاده از آیپد یا آیفون خود هستید، حتما به بخش طراحی اسلاید با Keynote مراجعه کنید.

این مطلب به طور اختصاصی توسط گروه طراحی قلمو نگارش و برای اولین بار در سایت قلمومنتشر شده است. استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع است.