نخستین نمایشگاه دوسالانه آثار طراحان بسته‌بندی کشور

نخستین نمایشگاه دوسالانه آثار طراحان بسته‌بندی کشور همراه با دومین مراسم سالانه اهداء جوایز و معرفی آثار برگزیده سال ˝بسته‌ها˝، جمعه ۱۷ مهرماه ساعت ۱۸ در نگارخانه‌های ˝بهار˝ و ˝تابستان˝ خانه هنرمندان افتتاح خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، در این روز ابتدا مراسم اهداء جوایز در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران با حضور داوران و هیئت مشاورین این رویداد و جمعی از پیشکسوتان طراحی گرافیک و صاحبان صنایع و مخاطبان “بسته‌بندی کشور” برگزار خواهد شد و پس از سخنرانی دبیر این رویداد، ایمان آل مظفر، داوران و مشاورین و اهداء جوایز برندگان، این دوسالانه؛ دو نگارخانه بهار و تابستان شامل آثار راه‌یافته به نمایشگاه افتتاح خواهد شد.
همزمان با این رویداد، نسخه جدید وب‌سایت “بسته‌ها” آغاز به کار خواهد کرد. در این نمایشگاه، شهرزاد اسفرجانی، بیژن جناب، دکتر محمد رزاقی، فاطمه کرکه‌آبادی و مسعود نجات، هیئت انتخاب و داوری آثار را برعهده داشته‌اند. امرالله فرهادی، بهرام کلهرنیا و مسعود نجات نیز در هیئت مشاوران این رویداد حضور داشته‌اند.
در این رویداد ۱۸۰ اثر از ۱۷۵ طراح به دبیرخانه ارسال شده که آثار برگزیده از جمعه ۱۷ مهر به مدت ده روز در خانه هنرمندان ایران به نمایش در خواهد آمد و برندگان و آثار برگزیده نیز در مراسم افتتاحیه معرفی خواهند شد.
گفتنی است، پیش‌ازاین نشست خبری دوم این رویداد در روز دوشنبه ششم مهر با حضور دبیر دوسالانه و مدیر ارتباطات و روابط عمومی و هیئت مشاوران در تالار امیرخانی خانه هنرمندان ایران برگزار شده و از پوستر این رویداد، اثر مهرزاد دیرین، رونمایی شده بود.
علاقه‌مندان برای شرکت در این مراسم می‌توانند جمعه ۱۷ مهر، ساعت ۱۸ به تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران و همچنین برای دیدن از نمایشگاه‌های مربوط به این رویداد به مدت ۱۰ روز، همه‌روزه از ساعت ۱۳ تا ۲۰ به نشانی خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.