فراخوان چهارمین بینال نقاشی آبرنگ بلگراد

گالری Watercolor Gallery A ) A) شهر بلگراد با ۱۹ سال سابقه فعالیت هنری با گرد هم آوردن هنرمندان سرشناس در زمینه نقاشی آبرنگ فضایی برای تبادل تجارب و به تصویر کشیدن این هنر زیبا فراهم می‌سازد، این گالری برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ اقدام به برگزاری اولین دوره دوسالانه آبرنگ بلگراد نمود. در این دوره نیز با هدف ارتقاء هنر نقاشی آبرنگ و ایجاد ارتباط بین هنرمندان جهان این بینال با موضوع آزاد برگزار می‌گردد.
شرکت در این دوسالانه برای تمامی هنرمندان جهان آزاد است و هر داوطلب می‌تواند حداکثر تا دو اثر آبرنگ به دوسالانه ارائه نماید. لازم به ذکر است که تنها آثاری که در دوسال اخیر خلق شده باشند امکان حضور در مسابقه دارند، ضمنا اندازه کارها می‌بایست ۲۰در ۳۰ ، ۳۰ در ۳۰ یا ۴۰ در ۳۰ باشد. ضمنا شرکت در این دوسالانه رایگان است.
گفتنی است که آثار منتخب به مدت دو ماه در نمایشگاه‌هایی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد، همچنین به نفر اول ۱۰۰۰ یورو، نفر دوم ۵۰۰ یورو، نفر سوم ۳۰۰ یورو و به اثر منتخب بینندگان ۵۰۰ یورو به عنوان جایزه پرداخت می‌گردد.
علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۵ (۱۰ دی ماه سال جاری) به سایت گالری A  مراجعه نمایند. همچنین جزئیات و توضیحات این فراخوان را می توانید به صورت پی دی اف از لینک زیر دانلود بفرمایید.
دانلود دعوتنامه و جزئیات طرح های ارسالی
منبع: هنرآنلاین