نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای و اسلاید

همانطور که در قسمت طراحی پاورپوینت حرفه ای گفته شد، در طراحی پاورپوینت حرفه ای و اسلاید نکات بسیاری می بایست در نظر گرفته شود تا به معنای واقعی یک پاورپوینت و یا اسلاید حرفه ای باشد. توجه به کوچکترین جزئیات در کنار توجه به کلیات و اصول طراحی هر بخش در طراحی پاورپوینت حرفه ای و اسلاید بسیار حائز اهمیت است. در همین راستا نمونه کارهای ارائه شده  برای طراحی پاورپوینت حرفه ای و اسلاید شامل بخش ها، قسمت ها و دسته های مختلف است.
همچنین با توجه به اینکه بسیاری از سفارشات انجام شده با ایده پردازی ویژه و به صورت اختصاصی طراحی شده اند، حقوق آنها کاملا محفوظ بوده و تنها در صورت رضایت صاحبان آنها جهت نمونه کار نمایش داده می شوند. لازم به ذکر است که برای بسیاری از نمونه کارهای ارائه شده کاربردهای بیشماری وجود دارد که بر حسب ایده پردازی، موضوع و نوع طراحی به سبک های مختلف قابل استفاده هستند. بنابراین استفاده از دانش طراحی آنها در تلفیق با خلاقیت و ایده پردازی مهم ترین نکته است.
در ادامه چندین نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای و اسلاید که به صورت اختصاصی توسط گروه طراحی قلمو انجام شده اند، به همراه توضیحات آورده شده اند که به مرور نمونه های بیشتر ارائه و به روزرسانی خواهد شد. نمونه های ارائه شده در این بخش تعدادی از نمونه های کارهای انجام شده است و تمامی آنها جهت مشاهده ارائه نمی شوند.
این نمونه ها برای اولین بار در گروه طراحی قلمو طراحی و ارائه شده اند.

طراحی بهترین و محبوب ترین تم های پاورپوینت پایان نامه ایران

بدون شک بهترین و محبوب ترین تم های پاورپوینت پایان نامه در حال حاضر مربوط به تم های شبکه آموزشی پژوهشی ایران – مادسیج و مرکز تم پاورپوینت ایران است که نسخه های دوم، سوم و چهارم این تم ها در مادسیج و برخی از تم های اولیه مرکز تم پاورپوینت ایران به صورت اختصاصی توسط گروه طراحی قلمو ایده پردازی و طراحی شده اند که در حال حاضر پرفروش ترین تم های پاورپوینت در ایران هستند.

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای – افکت ویژه قلمو

در طرح زیر از افکت ویژه جذاب و کاربردی در جهت نمایش محتوا و تاکید بر قسمت هایی خاص استفاده شده است. از جمله کاربردهای بیشمار این افکت می توان به تاکید و توضیح قسمتی خاص از متن یا تصویر، ایجاد اسلایدهای ابتدایی جذاب و متفاوت و … اشاره کرد. این نمونه به صورت کامل با استفاده از پاورپوینت توسط گروه طراحی قلمو طراحی شده است. (لوگو واترمارک با استفاده از نرم افزار After Effect)
از تکنیک های این نمونه در طراحی پاورپوینت ارائه درسی به منظور نشان دادن مرحله به مرحله یک فرایند استفاده شده است.

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای – افکت ویژه طلوع خورشید

هرچند در اینجا افکت ویژه طلوع خورشید به صورت حرفه ای و هر چند ساده طراحی و ارائه شده است اما از مهم ترین کاربردهای آن می توان به طراحی اسلایدهای آغازین بسیار زیبا و متفاوت اشاره کرد.  این نمونه به صورت کامل با استفاده از پاورپوینت توسط گروه طراحی قلمو طراحی شده است. (لوگو واترمارک با استفاده از نرم افزار After Effect)
از تکنیک های این نمونه در طراحی پاورپوینت مالتی مدیا – آموزشی ویژه مقطع دبستان استفاده شده است.

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای – افکت ویژه نمایش متن

نمونه افکت ویژه نمایش متن حرفه ای ارائه شده در نمونه زیر، افکتی بسیار زیبا و حرفه ای با قابلیت های بسیار در نمایش متفاوت متن هاست که تقریبا در تمامی انواع مختلف پاورپوینت کاربرد بسیاری دارد. به عنوان مثال در پاورپوینت پایان نامه در اسلایدهای تقدیر و تشکر و در پاورپوینت مالتی مدیا جهت نمایش متن آهنگ ها کاربرد دارد. این نمونه به صورت کامل با استفاده از پاورپوینت توسط گروه طراحی قلمو طراحی شده است. (لوگو واترمارک با استفاده از نرم افزار After Effect)

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای – اسلاید آغازین و پایانی

نمونه طراحی اسلایدهای آغازین و پایانی به چند بخش تقسیم شده است:
اسلاید بسم ا… : این اسلایدها که معمولا در ابتدای تمامی ارائه ها قرار دارند دارای تنوع طراحی بسیار زیادی هستند که به نحوی که شامل طراحی های گرافیکی با به کارگیری عناصر گرافیکی، طراحی با استفاده از تصاویر مناظر بسیار زیبا و طراحی های متحرک به عنوان ایده ای متفاوت که برای اولین بار در گروه طراحی قلمو ارائه شده است، می باشد. نوع طراحی مطابق سلیقه شما و یا متناسب با نوع ارائه و قالب انتخاب می شود.
اسلاید تقدیم: موارد ذکر شده برای اسلاید بسم ا… ، برای اسلاید تقدیم نیز صادق است. این اسلاید شامل متنی مناسب جهت تقدیم و یا تقدیر و تشکر خواهد بود.
اسلاید عنوان: این اسلاید معمولا به دو شکل کلی طراحی می شود، یا به صورت یکپارچه با اسلاید بسم ا… و یا به صورت مجزا از این اسلاید. این اسلاید معمولا شامل مشخصات کلی ارائه است و جزء ضروریات طراحی پاورپوینت به حساب می آید.
اسلاید فهرست: این اسلاید بیشتر در پاورپوینت های تجاری و آموزشی کاربرد دارد و استفاده از آن در پاورپوینت پایان نامه پیشنهاد نمی شود. این اسلاید به صورت هایپرلینک و در صورت نیاز به صورت استاتیک طراحی می شود تا دسترسی به محتوای ارائه سریع و بدون اتلاف وقت به دلیل جا به جایی بین اسلایدها انجام شود. این اسلاید در پاورپوینت آموزشی بسیار مفید خواهد بود به نحوی که می توان چندین درس از چندین دانشگاه را در یک پاورپوینت طراحی کرد.
اسلاید سپاسگزاری: و در پایان اسلاید سپاسگزاری حسن ختام ارائه شما خواهد بود که برای این اسلاید نیز طرح های بسیاری مد نظر خواهد بود تا پایان نیز مانند شروع ارائه شما تاثیرگذار و موثر باشد.
این نمونه با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی و پاورپوینت  توسط گروه طراحی قلموطراحی شده است.
از تکنیک های این نمونه در طراحی چندین پاورپوینت حرفه ای پایان نامه، سمینار و آموزشی (ویژه اساتید و مدرسان) استفاده شده است.

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای – تلفیق چند تکنیک در طراحی یک اسلاید

عکس زیر نمونه ای جذاب از طراحی یک اسلاید در طراحی پاورپوینت حرفه ای است که با خلاقیت و تلفیق چند تکنیک در پاورپوینت طراحی شده است. در ادامه از این اسلاید در طراحی یک پاورپوینت متفاوت استفاده شده است. این نمونه به صورت کامل با استفاده از پاورپوینت توسط گروه طراحی قلمو طراحی شده است.

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای گروه طراحی قلمو

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای – معرفی خدمات

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای که در اینجا برای معرفی خدمات استفاده شده است با بکارگیری چندین تکنیک و قابلیت ایده پردازی و ساخته شده است که نتیجه آن همانطور که ملاحظه می کنید نمونه ای بسیار زیبا و جذاب می باشد و به سبکی متفاوت به معرفی برخی از خدمات گروه طراحی قلمو می پردازد. این نمونه به صورت کامل با استفاده از پاورپوینت توسط گروه طراحی قلمو طراحی شده است.

نمونه ساخت اسلاید با پرزی (prezi)- یک طرح ساده

نمونه حاضر ، نمونه ای مناسب جهت آشنایی با نحوه ساخت اسلاید و ارائه با نرم افزار پرزی است. هر چند در طراحی این نمونه از نرم افزار فتوشاپ نیز استفاده شده است اما قابلیت های نرم افزارهای پرزی بسیار فراتر است و می توان نمونه های بسیار حرفه ای تری با ایده پردازی و خلاقیت بسیار ایجاد نمود. این نمونه به صورت اختصاصی توسط گروه طراحی قلمو طراحی شده است.

 

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای- نمایش عکس

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای- نمایش عکس1

این نمونه که بیشتر در دسته پاورپوینت مالتی مدیا قرار می گیرد، جهت نمایش عکس به صورت حرفه ای در پاورپوینت ایده پردازی و طراحی شده است. در طراحی این نمونه ضمن توجه به جزئیات ، از تکنیک های بسیاری استفاده شده است که با تلفیق با خلاقیت می توان از آنها به طور ویژه در طراحی پاورپوینت های مالتی مدیا و سایر پاورپوینت به خوبی استفاده کرد. این نمونه به صورت اختصاصی توسط گروه طراحی قلمو طراحی شده است.

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای- نمایش عکس2

 

نمونه طراحی پاورپوینت ارائه درسی

نمونه طراحی پاورپوینت ارائه درسی 1

نکات قابل توجه :

 • سطح این طراحی پایه- نیمه حرفه ای است.
 • قالب این طراحی براساس یکی از تم های نسخه چهارم شبکه آموزشی پژوهشی ایران – مادسیج بوده است.
 • ایده پردازی این طراحی پس از مطالعه متن ارائه شده و برحسب حجم و نوع ارائه انجام شده است.
 • براساس نیاز و ایده پردازی انجام شده ، المان های قالب پیش فرض کاملا باز طراحی شده اند.
 • المان های ضروری به صورت هایپرلینک و کاربردی طراحی شده اند.
 • با توجه به آنکه برای طراحی پاورپوینت تنها متن ارائه شده بود ، عکس های مناسبی برای جذاب تر و موثرتر شدن ارائه توسط گروه طراحی قلمو اضافه گردیده است.
 • در طراحی اسلایدها بر اساس متن و نیاز، از نمودارهای متنوع در هر اسلاید استفاده شده است.
 • این نمونه به صورت کامل با استفاده از پاورپوینت توسط گروه طراحی قلمو طراحی شده است.

نمونه طراحی پاورپوینت ارائه درسی 2

نمونه طراحی پاورپوینت ارائه درسی 3

نمونه طراحی پاورپوینت ارائه درسی 3

نمونه طراحی پاورپوینت آموزشی – مالتی مدیا و چند رسانه ای

در این نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای ، از قابلیت های مالتی مدیا و چند رسانه ای در ایده پردازی و طراحی یک پاورپوینت آموزشی به منظور معرفی برخی کشورها استفاده شده است. این نمونه به صورت اختصاصی توسط گروه طراحی قلمو ایده پردازی و طراحی شده است.
از تکنیک های این نمونه در طراحی حرفه ای و مالتی مدیای پاورپوینت پایه برگزاری همایش و کنفرانس استفاده شده است.

نمونه طراحی پاورپوینت رزومه

یکی از خدمات متفاوت گروه طراحی قلمو ، طراحی رزومه در قالب پاورپوینت است. در اینجا دو نمونه ساده و کاربردی از پاورپوینت رزومه ارائه شده است که می توانید این دو نمونه را در مطلب دانلود پاورپوینت نمونه رزومه کاری  دانلود کنید. نکته قابل توجه ایناست که بازخورد آنها در ارائه، دعوت به مصاحبه و در نهایت استخدام  بسیار مثبت بوده است. اهمیت یک رزومه ایده آل را هیچگاه نباید دست کم گرفت. این نمونه ها به صورت اختصاصی توسط گروه طراحی قلمو ایده پردازی و طراحی شده است.

نمونه پاورپوینت رزومه1

نمونه پاورپوینت رزومه2

نمونه پاورپوینت رزومه3

نمونه ساخت انیمیشن با پاورپوینت

ویدئو زیر نمونه ای ساده از قابلیت های پاورپوینت در ساخت انیمیشن است. ایده پردازی این داستان کوتاه و طراحی آن به طور کامل توسط گروه طراحی قلمو انجام شده است.

نمونه طراحی پاورپوینت ارائه درسی

نمونه طراحی پاورپوینت ارائه درسی

نمونه حاضر از جمله های نمونه های اخیر پاورپوینت ارائه درسی است که به مانند سایر سفارشات با درنظرگیری تمامی جزئیات طراحی شده است. عکس فوق نمایی از منو اصلی این پاورپوینت است. در ادامه نکات طراحی و ویدئو این نمونه آورده شده است.

نکات طراحی:

  • سطح این طراحی نیمه حرفه ای است.
  • قالب اولیه این طراحی براساس انتخاب دانشجو تم پاورپوینت تینا بوده است.
  • بر اساس متن و عکس های ارائه شده و پس از بررسی و ایده پردازی، قالب پیش فرض به طور کامل باز طراحی شده است به نحوی که تنها اسلایدهای اول و آخر (با کمی تغییر) براساس قالب اولیه می باشد.
  • در ایده پردازی انجام شده در این طراحی، از اسلاید فهرست به جای استفاده از منو در اسلایدها استفاده شده است که قابلیت بازگشت سریع به فهرست از طریق المان های هایپرلینک طراحی شده و جا به جایی سریع بین اسلایدها با استفاده از دکمه های اسلاید بعدی و قبلی فراهم شده است.
  • المان های ضروری کاملا هماهنگ با قالب و به صورت کاربردی طراحی شده اند.
  • این نمونه به صورت کامل با استفاده از پاورپوینت توسط گروه طراحی قلمو ایده پردازی و طراحی شده است.

نمونه پاورپوینت حرفه ای برگزاری همایش و کنفرانس

این نمونه ، نمونه ای حرفه ای از بکارگیری قابلیت های بی شمار نرم افزار پاورپوینت در طراحی پاورپوینت برگزاری همایش و کنفرانس است. ایده پردازی و طراحی این نمونه به طور کامل توسط گروه طراحی قلمو انجام شده است.

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای – استفاده از انیمیشن ها

در این نمونه از طراحی پاورپوینت حرفه ای، قابلیت های بخش انیمیشن پاورپوینت به منظور طراحی یک پاورپوینت حرفه ای ، متفاوت و خلاقانه به خوبی نشان داده می شود. در صورت نیاز استفاده از هر یک از این ایده ها متناسب با نوع و محتوای سفارش شما در طراحی پاورپوینت و اسلاید توسط گروه طراحی قلمو امکان پذیر است؛ طراحی به گستره بی انتهای خلاقیت !

 

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای – شبیه سازی افکت های شبکه ۳ !

نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای - افکت شبکه 3

در این نمونه از طراحی پاورپوینت حرفه ای، از شبیه سازی افکت های شبکه ۳ سیما در ایده پردازی و طراحی استفاده شده است. این نمونه ، نمونه ای مناسب از بکارگیری حرفه ای قابلیت های متعدد قسمت انیمیشن پاورپوینت در طراحی است که با تلفیقی از خلاقیت می توان اسلایدهایی فراتر از تصور طراحی کرد. ایده پردازی و طراحی این نمونه به طور کامل با استفاده از نرم افزار پاورپوینت و توسط گروه طراحی قلمو انجام شده است. 

 

نمونه طراحی پاورپوینت پایان نامه

ویدئو زیرپیش نمایشی از یکی از نمونه های طراحی پاورپوینت پایان نامه در سطح نیمه حرفه ای است که برای اولین بار به صورت اختصاصی توسط گروه طراحی قلمو ایده پردازی و طراحی شده است. تمامی سفارشات مطابق با توضیحات و نکات ذکر شده در هنگام ثبت سفارش با درنظرگیری تمامی جزئیات انجام می شوند. یکی از این نکات می تواند طراحی تم اختصاصی باشد که در این نمونه ، این تم پاورپوینت پایان نامه برای اولین بار به صورت اختصاصی توسط گروه طراحی قلمو ایده پردازی ، طراحی و استفاده شده است.
از جمله خصوصیات این طراحی زیبایی ، منحصر به فرد بودن و استفاده کاربردی از المان های طراحی است که در نهایت مطابق بازخورد گرفته شده از دانشجو از یکی از طراحی های مشابه، حداکثر نمره ممکن پایان نامه از جلسه دفاع کسب شده است.

 

ایده پردازی و تهیه مجموعه آموزش جامع پروپوزال نویسی

 کتاب آموزش جامع پروپوزال نویسی
با تکیه بر ایده پردازی و توانایی گروه طراحی قلمو در تولید محتوا ، پروژه گسترده آموزش پروپوزال نویسی شامل کتاب الکترونیکی ، فیلم آموزشی ، اینفوگراف ، تم پاورپوینت، پاورپوینت آموزشی و … مطابق منابع و معیارهای درخواستی به سفارش شرکت فناوران مادسیج انجام گردید که نتیجه آن یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه های آموزشی پروپوزال نویسی بوده است. برای اطلاعات بیشتر به صفحه این محصول در سایت مادسیج مراجعه کنید.
 

نمونه طراحی پاورپوینت ارائه درسی

نمونه حاضر یکی دیگر از نمونه های طراحی شده در زمینه ارائه درسی است که با درنظرگیری تمامی معیارهای درخواستی طراحی و ارایه شده است. در ادامه می توانید پیش نمایشی از این طراحی را ملاحظه کنید.

  

نمونه طراحی پاورپوینت تجاری به صورت موشن گرافیک

نمونه حاضر نمونه ای حرفه ای از طراحی پاورپوینت تجاری است که با استفاده از برخی از تکنیک های طراحی موشن گرافیک به صورت کامل توسط گروه طراحی قلمو ایده پردازی و در پاورپوینت طراحی شده است. محتوای این نمونه صرفا جهت نمایش می باشد. پیش نمایشی از این طراحی را در زیر مشاهده کنید.

نمونه طراحی پاورپوینت تجاری

نمونه حاضر که به سفارش دانشگاه علوم پزشکی قم و مرکز رشد فناوری سلامت آن دانشگاه انجام شده است، براساس موضوع و معیارهای مورد نظر، دارای پس زمینه و طراحی گرافیکی کاملا اختصاصی بوده و ویدئوهای لازم نیز به صورت اختصاصی در کوتاه ترین زمان ممکن تدوین و طراحی شده اند. پیش نمایشی از این طراحی را در زیر مشاهده کنید.

با توجه به محدودیت های موجود در ارائه نمونه کارها به صورت آنلاین ، در صورت نیاز می توانید از طریق ایمیل (موجود در قسمت تماس با ما) برای درخواست نمونه کارهای بیشتر در صورت وجود اقدام بفرمایید. همچنین امکان ارائه نمونه طراحی براساس درخواست و مطالب مد نظر شما پیش از ثبت نهایی سفارش نیز فراهم است که به این منظور نیز از طریق ایمیل با ذکر توضیحات کافی اقدام کنید.

ثبت سفارش طراحی پاورپوینت حرفه ای

ویژگی ها

ارایه خدمات متنوع و گسترده مطابق با نیاز شما برای اولین بار

ایده پردازی و ارایه طرح پیشنهادی در طراحی پاورپوینت و اسلایدها با استفاده از تیم ایده پرداز برای اولین بار

مشاوره حرفه ای در زمینه طراحی پاورپوینت و اسلایدها با در نظرگیری اصول و معیارهای طرحی و ارائه مطلب حرفه ای برای اولین بار

استفاده از عنصر خلاقیت در تمامی مراحل طراحی پاورپوینت و اسلایدها جهت خلق طرح هایی متفاوت و منحصر به فرد برای اولین بار

بهره گیری از تیم طراحی مجرب و حرفه ای

انعطاف پذیری تعرفه ها با در نظرگیری نیاز شما

پشتیبانی قوی و مداوم در جهت کسب حداکثر رضایت 

از هرگونه دیدگاه شما استقبال می کنیم

12 دیدگاه ها برای "نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای و اسلاید"

اطلاع رسانی
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین ها | قدیمی ترین ها | نظرات برتر
هلیا

ایده هاتون خیلی جالبن

فرانك م

سلام،نمونه هایی که گذاشتین خیلی زیبا هستن، تا حالا چنین نمونه هایی ندیده بودم، مرسی

برادران

سلام. البته بر خلاف نظر دوستمون من تا حالا چنین نمونه هایی رو ندیده بودم. نمونه های زیادی تویه دانشگاه و اینترنت دیده بودم. به همین دلیل فکر می کنم کیفیت نمونه ها نسبت به نمونه هایی که دیدم به اندازه کافی بالا هست.

امیرحسین جوان

به نظر من این نمونه ها کیفیت پایینی دارند و اصلا در سطحی که انتظار دارم نیستند

مریم

میگن گربه دستش به گوشت نمی رسه میگه پیف پیف بو می ده حکایت شماست اصلا می دونی پاور چیه
واقعا زیبا کار شده

باربد

بسیار جالب بودن و ایده های منو نسبت به طرحی پاورپوینت تغییر دادن

علی

عالی بود خیلی استفاده بردم ولی ای کاش این کارهارو به ماهم یاد بدید

wpDiscuz