نمونه طراحی پاورپوینت حرفه ای، پرزی و پرزنتیشن

پاورپوینت مالتی مدیا کارآفرین اینترنتی شوید

طراحی پاورپوینت مالتی مدیا با موضوع کارآفرین اینترنتی شوید به سفارش سایت کارینت انجام گردید. طراحی این پاورپوینت به همراه نریشن انجام شده است. این پاورپوینت در قالب ویدئو در زیر قابل مشاهده است.

نمونه طراحی پاورپوینت پایان نامه و ارائه درسی (6 مجموعه)

در اینجا 6 مجموعه از نمونه طراحی پاورپوینت پایان نامه ، تز و ارائه درسی طراحی شده توسط گروه طراحی قلمو به صورت گلچین شده در سطوح مختلف طراحی جهت مشاهده ارایه شده است.

نمونه طراحی پاورپوینت همایش و کنفرانس های مختلف

در این زمینه طراحی پاورپوینت همایش و کنفرانس های داخلی پروژه های بسیاری به صورت ارائه شفاهی حضوری و غیرحضوری و یا ارائه به صورت پوستر انجام شده است که برخی از آنها در تصویر [...]

طراحی پاورپوینت نمایشگاه بین المللی اختراعات بانوان 2016 در کره جنوبی

در این پروژه طراحی پاورپوینت یکی از شرکت کنندگان (KIWIE (Korea international women's invention exposition 2016 به همراه نریشن انگلیسی انجام شد که به همراه اختراع، موفق به کسب مدال طلا شد.

پاورپوینت تجاری شرکت تبلور دانش چهلستون

پرزنتیشن شرکت دانش بنیان تبلور دانش چهلستون به صورت فارسی و انگلیسی در قالب پاورپوینت تجاری ایده پردازی و طراحی شده است. بخشی از این پاورپوینت را در ویدئو زیر مشاهده می کنید.

طراحی رزومه و پرزنتیشن شرکت ترنگ دریا

طراحی رزومه و پرزنتیشن شرکت کشتیرانی بین المللی ترنگ دریا براساس محتوای مد نظر به صورت فارسی و انگلیسی ایده پردازی و طراحی شده است.

قالب تجاری پاورپوینت مرکز آموزش HSE جنوب کشور

طراحی قالب تجاری پاورپوینت مرکز آموزش HSE جنوب کشور جهت ارائه های بیشمار این مرکز یکی دیگر از پروژه های تجاری انجام شده است که یک نمونه از آن را می توانید مشاهده کنید.

پاورپوینت حرفه ای آموزش نماز، روزه و احکام

پاورپوینت حرفه ای آموزش نماز، روزه و احکام، نمونه ای حرفه ای از طراحی پاورپوینت آموزشی و مالتی مدیا است که کار ایده پردازی، طراحی و نریشن آن توسط گروه طراحی قلمو انجام شده است. [...]

نمونه پرزی جلسات دفاع و ارائه درسی

تاثیر پرزی در جلسات دفاع و ارائه های درسی را از آنجا به خوبی می توان متوجه شد که تقریبا تمامی پروژه های این نوع پرزی موفق به کسب حداکثر نمره شده اند. در اینجا [...]

هوشمندسازی کتاب ریاضی دهم فصل اول

در این نمونه هوشمندسازی کتاب ریاضی دهم (فصل اول) با استفاده از طراحی حرفه ای پاورپوینت به سفارش سایت دکتر ریاضی انجام شده است. بخشی از این پاورپوینت درسی هوشمند در ویدئو زیر قابل مشاهده [...]

هوشمندسازی کتاب هندسه دهم رشته ریاضی

در این نمونه پاورپوینت آموزشی هوشمندسازی کتاب هندسه دهم رشته ریاضی با طراحی پاورپوینت حرفه ای به سفارش سایت دکتر ریاضی انجام شده است. بخشی از این پاورپوینت درسی هوشمند در ویدئو زیر قابل مشاهده است.

پاورپوینت تجاری مرکز رشد فناوری سلامت علوم پزشکی قم

پاورپوینت تجاری مرکز رشد فناوری سلامت علوم پزشکی قم، براساس محتوا و معیارهای مورد نظر، دارای پس زمینه و طراحی گرافیکی کاملا اختصاصی بوده و ویدئوهای لازم نیز به صورت اختصاصی در کوتاه ترین زمان ممکن [...]

تهیه و طراحی مجموعه آموزش پروپوزال نویسی

پروژه ی جامع و گسترده ی مجموعه آموزش پروپوزال نویسی شامل کتاب الکترونیکی ، فیلم آموزشی ، اینفوگراف ، تم پاورپوینت، پاورپوینت آموزشی و … مطابق منابع و معیارهای درخواستی به سفارش شرکت فناوران مادسیج [...]

شبیه سازی افکت های شبکه ۳ در پاورپوینت

شبیه سازی افکت شبکه 3 در پاورپوینت ، نمونه ای حرفه ای، خلاقانه و متفاوت از گروه طراحی قلموست که قابلیت های پاورپوینت را به خوبی در طراحی پاورپوینت های مختلف به خصوص پاورپوینت های [...]

نمونه پاورپوینت برگزاری همایش و کنفرانس

نمونه پاورپوینت برگزاری همایش و کنفرانس ، نمونه ای ایده آل و مناسب جهت نمایش قابلیت های حرفه ای پاورپوینت در پاورپوینت های مرتبط با برگزاری همایش و کنفرانس است.

نمونه طراحی حرفه ای نمایش عکس در پاورپوینت

نمونه حاضر، نمونه  طراحی حرفه ای نمایش عکس در پاورپوینت است که ضمن نمایش قابلیت های متنوع پاورپوینت، در دسته پاورپوینت های مالتی مدیا و چند رسانه ای قرار می گیرد.

طراحی تم های پاورپوینت پایان نامه

تعداد بسیاری از تم های پاورپوینت پایان نامه که ارائه شده توسط شرکت فناواران مادسیج و مرکز تم پاورپوینت ایران، برای اولین بار در ایران توسط گروه طراحی قلمو ایده پردازی و طراحی شده اند.

افکت بر روی لوگو در پاورپوینت

در این نمونه برای نمایش افکت بر روی لوگو در پاورپوینت ، با استفاده از تکنیک های مختلف از تلقین حرکت نور در محیطی تاریک بر روی لوگوی قلمو استفاده شده است.

معرفی خلاقانه خدمات در پاورپوینت

در این نمونه با هدف معرفی خلاقانه خدمات در پاورپوینت ، با ایده پردازی و استفاده از چندین تکنیک مختلف، ضمن نمایش قابلیت های پاورپوینت، خدمات نیز به صورتی خلاقانه معرفی شده اند.

نمونه یک طرح ساده با پرزی

نمونه حاضر یک طرح ساده با پرزی جهت نمایش قابلیت های این نرم افزار قدرتمند طراحی پرزنتیشن است که برای آشنایی اولیه علاقه مندان با نحوه عملکرد نرم افزار پرزی مناسب است.