27+

دانلود نمونه رزومه کاری حرفه ای (فارسی)

پس از استقبال بسیار از رزومه های طراحی شده در قسمت بهترین نمونه رزومه کاری (فارسی) و با توجه به درخواست کاربران گرامی به منظور ارایه نمونه رزومه کاری حرفه ای تر ، گروه طراحی قلمو برای اولین بار اقدام به طراحی و ارایه نمونه رزومه کاری حرفه ای به صورت فارسی نموده است. این مجموعه شامل 7 نمونه رزومه کاری حرفه ای رایگان به صورت فارسی است.

این قالب های آماده رزومه کاری در مقایسه با نمونه رزومه های پیشین ، حرفه ای تر، جذاب تر و خلاقانه تر هستند که به صورت رایگان جهت دانلود قرار داده شده اند. در استفاده از این نمونه رزومه های حرفه ای به نکات زیر توجه کنید:

  • با توجه به اینکه این نمونه رزومه ها در قالب فایل های ورد ارایه شده اند، بنابراین براحتی می توانید برحسب نیاز خود هر گونه ویرایشی در محتوا و طراحی آنها اعمال کنید.
  • در طراحی این مجموعه سعی شده است قالب های مختلفی جهت طراحی مد نظر قرار گیرد تا ضمن ایجاد تنوع کافی، انتخاب های بیشتری در اختیار کاربران قرار گیرد.
  • مزیت اصلی این مجموعه حرفه ای، امکان انتخاب قالب مورد نظر مطابق با نیاز و همچنین امکان ویرایش سریع و گسترده آنها برای تطابق کامل با ساختار مورد نظر شماست که انتخاب های شما را بسیار گسترش می دهد.
  • این مجموعه بر اساس نمونه های رزومه های حرفه ای و خلاقانه به صورت فارسی باز طراحی شده اند.
  • قسمت های هر رزومه به صورت دقیق طراحی و فونت های آنها نیز تنظیم شده است. همچنین فونت های استفاده شده به همراه هر نمونه رزومه ذخیره شده است تا هیچگونه مشکلی به دلیل به هم ریختگی فونت ها و قالب بر روی هیچ سیستمی وجود نداشته باشد.
  • قسمت های در نظر گرفته شده برای هر نمونه رزومه حرفه ای به صورت پیش فرض بوده و شما می توانید بر حسب نیاز خود آنها را تغییر، ویرایش و یا اضافه و کم کنید.

لطفا با نظرات خودتان ما را در ارایه خدمات بهتر و شایسته تر در زمینه طراحی رزومه و همچنین ارایه مطالب آموزشی پیرامون رزومه نویسی یاری کنید.

این مجموعه ارزشمند را از یکی از دو لینک زیر دانلود بفرمایید.

دانلود نمونه رزومه کاری حرفه ای (فارسی) از سایت قلمو

دانلود نمونه رزومه کاری حرفه ای (فارسی) از سایت پیکوفایل