0

6 دلیل برای آپگرید (ارتقاء) به آفیس 2016

مجموعه محبوب و قدرتمند آفیس 2016 مایکروسافت با امکانات جدید و بهبود یافته مدتی است که منتشر شده است. هر چند با توجه به کاربرد بسیار این مجموعه نرم افزاری، اکثر کاربرن حرفه ای اقدام به آپگرید (ارتقاء) به آفیس 2016 خواهند کرد، اما پاسخگویی به این سوال که چه دلایلی برای ارتقاء به نسخه جدید وجود دارد، ضروری است. بنابراین در این مطلب به ارایه 6 دلیل عمده برای ارتقاء به آفیس 2016 می پردازیم. تصمیم نهایی برای ارتقاء و یا عدم ارتقاء به عهده شما خواهد بود، با ما همراه باشید.

 

 انجام کارها به صورت گروهی

در نرم افزار های ورد، پاورپوینت و اکسل مجموعه آفیس 2016 امکانات جدیدی برای اشتراک گذاری ساده تر فراهم شده است که توسط آن می توانید به صورت گروهی بر روی یک فایل و یا پروژه کار کنید. همچنین شما می توانید ببینید چه فردی به فایل مورد نظر دسترسی دارد و همچنین چه فردی در حال کار بر روی آن است. از دیگر قابلیت های جالب اضافه شده امکان مشاهده تغییرات به صورت بلادرنگ (real-time) در کار بر روی این پروژه هاست.

نمودار جدید اکسل 2016

 نمودارهای جدید در نرم افزار های ورد، پاورپوینت و اکسل

اضافه شدن نمودارهای جدید، قابلیت های بیشتری را برای ارائه دیتا در قالب نمودار در اختیار شما قرار می دهد.

اکسل 2016

 روش های جدید برای وارد کردن سریع تر و راحت تر دیتا در اکسل

در آفیس 2016، قابلیت جدیدی به نام Get & Transform در نرم افزار اکسل برای انجام سریع تر عملیات بر روی دیتاها اضافه شده است. این قابلیت ارتباط، تبدیل، ترکیب و اشتراک گذاری منابع دیتا را ساده تر و سریع تر خواهد کرد.

 الصاق فایل (Attachments) پیشرفته در نرم افزار اوت لوک (Outlook)

پیوست یک فایل از فایل های اخیر و اشتراک آن با استفاده از OneDrive یا SharePoint با استفاده از ایمیل دریافت کنندگان، قابلیتی است که به نسخه 2016 اوت لوک اضافه شده است. همچنین شما می تونید سطح دسترسی را برای تمامی دریافت کنندگان تعریف کنید.

Smart Lookup Office 2016

 جستجوی هوشمند کلمات در ورد، پاورپوینت، اکسل و اوت لوک

این قابلیت جالب که به Bing وابسته است، به شما امکان می دهد تا با هایلایت کردن کلمه مورد نظر، معنی آن را در همانجا مشاهده کنید.

Tell Me Office 2016

 قابلیت جدید Tell me

قصد انجام چه کاری دارید؟ آن را به سبک خودتان تایپ کنید و قابلیت Tell me شما را برای انجام آن راهنمایی خواهد کرد !

قابلیت های نام برده شده در اینجا به صورت کلی بود، حال آنکه در هر نرم افزار نیز قابلیت های جدیدی اضافه شده است.

این مطلب به طور اختصاصی توسط گروه طراحی قلمو نگارش و برای اولین بار در سایت قلمومنتشر شده است. استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع است.