0

آفیس میکس چیست ؟

هر چند نرم افزار پاورپوینت خود دارای قابلیت های بسیاری است اما بدون شک می توان قابلیت هایی را پیدا کرد که براحتی در آن قابل دسترس نیستند. افزونه ها برنامه هایی کاربردی هستند که انجام برخی از کارها را ساده تر می کنند و یا قابلیت هایی جدید به نرم افزار اصلی اضافه می کنند.

آفیس میکس نیز افزونه ای رایگان و کاربردی است که توسط مایکروسافت معرفی شده است. هدف اصلی این افزونه تبدیل پاورپوینت به ابزاری تعاملی (Interactive) برای ارائه هر چه بهتر و موثرتر است. در ابتدا اصلی ترین هدف این افزونه ایجاد ارائه های آموزشی به صورت آنلاین بوده است که معلمان، مدرسان و اساتید با استفاده از این افزونه می توانند تجربه ای متفاوت در تدریس برای مخاطبان خود ایجاد کنند. هر چند در حال حاضر می توان از قابلیت های این افزونه در کاربردهای مختلف آموزشی ، تجاری و شخصی استفاده کرد. در زیر تصویری از محیط این افزونه را مشاهده می کنید.

محیط افزونه آفیس میکس

با استفاده از این افزونه براحتی می توانید صدای خود را بر روی ارائه ضبط کنید ، عکس، صوت، فیلم و یادداشت اضافه کنید و در نهایت با میکس آن ، ارائه ای حرفه ای را در اختیار مخاطبان قرار دهید. دز زمینه تدریس ، افزونه آفیس میکس مانند تخته سیاهی به شما کمک می کند تا به بهترین شکل، ساده ترین و قابل فهم ترین روش مطالب خود را برای مخاطبان ارائه و در آنها حس یک کلاس درس واقعی را ایجاد کنید. می توانید نمونه ای از ارائه ساخته شده با آفیس میکس را در زیر مشاهده کنید.

برای مشاهده نمونه ها، اطلاعات بیشتر و دانلود افزونه به سایت افزونه آفیس میکس مراجعه کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید این افزونه را از لینک زیر نیز دانلود کنید. به یاد داشته باشید برای استفاده از این افزونه حداقل به نسخه پاورپوینت 2013 سرویس پک 1 نیاز دارید.

دانلود افزونه آفیس میکس